Sık Sorulan Sorular

Otobilim anahtarlığı alabilmek için belirli bir kredi kartı olmak zorunda mı yoksa herhangi bir bankanında kredi kartına tanımlanabiliyor mu? 

Müşterilerimiz; Otobilim’den faydalanmak için yurtiçi kullanımına açık tüm banka kredi kartlarını kullanabilmektedirler.

Devamını gör
Otobilim ile akaryakıt alışverişi sonrası fiş / fatura alabiliyor muyum? 

Otobilim anahtarlığı ile alınan yakıt sonrası “yazar kasa fişini” almanız gerekmektedir. Alışveriş sonrası pompa görevlisinden lütfen talep ediniz.

Devamını gör
Bireysel Otobil ile ilgili konularda nerelerden yardım alabilirim?

444 67 38 numaralı Opet Müşteri Hizmetlerinden ve [email protected] adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Devamını gör
Otobilim hesap bilgilerime erişebileceğim kullanıcı adımı ve şifremi nasıl öğrenebilirim?

444 67 38 Opet müşteri hizmetlerinden yada [email protected] adresinden portal şifre bilgilerinizi talep edebilirsiniz.

Devamını gör
Opet kartımı Bireysel Otobil anahtarlığıma nasıl entegre ederim?

Kurumsal İşlem Merkezi alanından Otobilim sekmesini tıklayarak; kullanıcı kodu ve şifrenizle portalınıza giriş yaptıktan sonra Opet kart numaranızı anahtarlığınıza tanımlayabilirsiniz.

Devamını gör
Bireysel Otobil anahtarlığım ile Opet kartımı nasıl kullanırım?

Opet kart sahibi Bireysel Otobil müşterilerimizin puanları her akaryakıt alımında otomatik olarak işlenmektedir. Yalnız Opet kartınızın kayıt güncellemesini 444 67 38 Opet Müşteri Hizmetlerinden yapmanız önemlidir.

Devamını gör
Bireysel Otobil üyesi olduğumu istasyon görevlisi nasıl anlayabilecek?

Otobilim üyelerinin araçlarındaki (depoya yakın) kelebek camında Otobilim müşterisi olduğunu belirten etiket (sticker) vardır. İstasyon görevlisi aracınıza; Otobilim anahtarlığı ile yakıt dolumu yapacaktır.

Devamını gör
Kredi kartım kaybolursa ne yapmam gerekiyor?

Bireysel Otobil anahtarlığınız ile ilgili işlem yapmanıza gerek yoktur. Bankanızı arayarak kredi kartınızı iptal ettirmeniz gerekmektedir. Yeni kredi kartınız gelince; Otobilim anahtarlığına tanımlamayı unutmayınız lütfen.

Devamını gör
Bireysel Otobil anahtarlığım kaybolursa ne yapmam gerekiyor?

Böyle bir durumla karşılaşırsanız derhal 7/24 hizmet veren 444 67 38 numaralı Opet Müşteri Hizmetlerine bildirmeniz gerekmektedir. Opet’ e haber ulaştığı anda söz konusu anahtarlığın akaryakıt alımı durdurulur.

Devamını gör