TAŞIT TANIMA SİSTEMİ

Taşıt Tanıma Sistemi Nedir?

Taşıt tanıma sistemi şirket araçlarının akaryakıt alımlarının kontrolünün gerçekleştirilebildiği, ve bu sayede şirketlerin akaryakıt giderlerinde tasarruf edebildiği bir sistemdir.

Şirket sahipleri taşıt tanıma sistemine geçerek şirket araçlarının akaryakıt limitlerini günlük, haftalık ve aylık olarak uygulayabilir ve oluşturulan taşıt tanıma sistemi müşteri paneline giriş yaparak istedikleri tüm raporlamaları yapabilmektedir.

Taşıt tanıma sistemi sayesinde şirket sahipleri, şirket araçları hangi Opet istasyonundan, ne zaman ve ne kadar yakıt almış görebilmekte ve haftalık olarak otomatik olarak rapor almaktadır.

Taşıt tanıma sistemi ile birlikte tüm ödemeler tek bir noktaya, kolay bir biçimde yapılabilmektedir. Anlaşılan bankalar aracılığıyla Opet tanımlı kredili hesaplar sayesinde şirket sahipleri ödemelerinin tamamını otomatik olarak gerçekleştirmektedir.

Taşıt tanıma sistemi'nin bir diğer avantajı da akaryakıt giderlerini tam ve detaylı kontrol altına alarak oluşabilecek tüm kayıpların engellenebilmesidir. Taşıt tanıma sistemindeki litre kontrolü sayesinde şirket araçlarının tüketim performansları detaylı olarak izlenebilmektedir.

Taşıt tanıma sistemi aynı zamanda zamanınızı da size bırakıyor. İnternet üzerinden firmalara tanımlanan kullanıcı paneline kullanıcı adı ve şifreyle beraber giriş yaparak güncellemek istediğiniz bilgileri güvenle ve hızlıca değiştirebiliyorsunuz.

Taşıt tanıma sisteminde faturalandırma işlemleri de oldukça kullanışlı ve basittir. Ayda 2 defa fatura kesimi yapılır ve faturalar belirtilen mail adreslerine otomatik olarak gönderilir, detayları paylaşılır.